KLICTRAVEL.CZ > Špindlerův Mlýn > Hotel Barbora ***

Hotel Barbora ***
Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn nabízí celoročně mnoho sportovních aktivit jako lanové centrum, slaňování, přemostění, bobovou dráhu, sáňkařskou dráhu v zimě, tenis, squash, minigolf, bowling, rybolov, paragliding, bazény a wellness centra. Samozřejmostí jsou půjčovny horských kol, koloběžek, čtyřkolek, lyží a snowboardů.
Hotel Barbora se nachází v malebném lyžařském a turistickém středisku Špindlerův Mlýn, které je považováno za perlu Krkonoš.
Hotel je situován 300m od centra města. Z jeho oken a terasy se nabízí krásný výhled na centrum, sjezdové tratě v blízkých lyžařských areálech Svatý Petr a Medvědín i panorama nejvyšších českých hor. K sedačkovým lanovkám se v létě chůzí dostanete přibližně za 10 minut. Od hotelu je ideální start na pěší a cyklo túry.
V zimě dojedete od hotelových dveří na lyžích až do ski areálu.  Zpět na hotel Vás přiblíží menší vlek Krakonoš, od kterého sjíždíte přímo k hotelu.
Hotel je ideálním místem pro individuální turistiku i pro pořádání školení a večírků. Hotel disponuje prostornou restaurací a konferenčním sálem s kapacitou až 80 osob.
V našem hotelu se na Vás kromě komfortního ubytování těší také příjemný personál, výborná a pestrá kuchyně, sauna, vinotéka s barem a billiardem. Parkování a Wi-Fi na místě zdarma. Hotel má pokoje pro páry i rodinné pokoje.

Kontaktní informace

Hotel Barbora *** Špindlerův Mlýn

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Hotel Barbora *** - Špindlerův Mlýn

Hotel Barbora ***

Cykloturistika Parkoviště Sauna Sprcha WC TV / Sat Telefon Restaurace Bar Snídaně Zvířata povolena Směnárna Internet Akceptujeme kreditní karty Dětský koutek Kulečník Mluvíme anglicky Mluvíme německy Polopenze Stolní tenis

Fitnes * Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Kavárna * Lyžárna * Masáže * Půjčovna kol * Půjčovna lyží * Šipky * Terasa

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * vysokohorská turistika * běžky * wellness * dovolená s dětmi * město / centrum * školní akce

  • Centrum - 5 minut chůze
  • Vlek - 50 m
 

Hotel Barbora *** - Odeslat odkaz na e-mail

http://www.klictravel.cz/cz/ubytovani/spindleruv-mlyn/info-hotel-barbora-spindleruv-mlyn-2-1.html

Odesilatel zprávy
Příjemce zprávy
Poznámka do e-mailu