KLICTRAVEL.CZ > Špindlerův Mlýn > Hotel Astra ***

Hotel Astra ***
Špindlerův Mlýn

Hotel Astra se nachází v centru nejvyšších českých hor Krkonoš ve známém a turisty oblíbeném středisku Špindlerův Mlýn v nadmořské výšce 800 m. Celková kapacita hotelu je 55 pokojů s možností ubytování ve dvoulůžkových pokojích s případnou přistýlkou a rovněž tak v rodinných apartmánech s 5 lůžky ve dvou propojených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou a WC. Dále pokoje mají satelitní televizní příjem, telefon a vlastní balkon.
Do vybavení hotelu dále patří dvě restaurační zařízení, samostatné stravovací zařízení pro hotelové hosty se zájmem o stravování formou polopenze, zimní zahrada pro posezení a odpočinek a uzavíratelný salonek realizovaný jako zimní zahrada. Bohatá nabídka české i krajové kuchyně určitě uspokojí i náročné zájemce o gastronomické služby. Hotel nabízí nejen možnost ubytování a stravování, ale do jeho vybavení patří i wellness provoz. K relaxaci návštěvníků je k dispozici bazén, sauna, dvě bowlingové dráhy, solárium, masérské služby, dva billiardové stoly a fitness. Hotel je vhodný nejen pro individuální a rodinnou rekreaci, ale i pro skupinovou turistiku. Díky svému vybavení a celoročnímu provozu je předurčen i k pořádání firemních školících a zábavných setkání a k pořádání seminářů. Své potěšení zde najdou v neposlední řadě i zájemci o rodinné oslavy.

Kontaktní informace

Hotel Astra *** Špindlerův Mlýn

REZERVACE UBYTOVÁNÍ
Hotel Astra *** - Špindlerův Mlýn

Hotel Astra ***

Bazén Parkoviště Sauna Sprcha WC TV / Sat Telefon Snídaně Internet Apartmán Bowling Konferenční místnost Kulečník Polopenze Solarium Whirpool

Fitnes * Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Masáže * Půjčovna lyží * Wellness centrum

Aktivity:

cyklistika * lyžování / snowboarding * běžky * wellness * dovolená s dětmi * město / centrum

  • Centrum - centrum
  • Vlek - 300 m
 

Hotel Astra *** - Odeslat dotaz na ubytování

Dotaz
  

Opište prosím kontrolní kód na obrázku.